Okunma

1239

on-sevisme1İyi bir seks yaşamını sürdürmek zaman ve çaba gerektirir. Bu her zaman kolay olmayacaktır. Saatlerinizi bu iş için harcamak her zaman mükemmel bir seks yaşayacağınız anlamına gelmez. Mükemmel bir seks yaşamı için bir takım değişik uygulamalar ile aşkınıza heyecan katabilirsiniz. Yapabildiğiniz ölçüde değişik aktivitelerle seks yaşamınıza renk katabilir ve bu değişikliklerin ilişkiniz üzerinde ki etkisinin tadına varabilirsiniz. Şimdi burada sizinle paylaşacağımız 10 öneri ile seks yaşamınıza bir dizi renk katacak ve ilişkiniz esnasında birbirinizin olduğunu daha fazla hissedecekseniz.

Gözlerini Bağlayın;

Cinsel mutluluğun bir çok yönü vardır.Ancak şunu bilmelisiniz ki en önemli cinsel organ aslında beynimizdir.Araştırmalar herhangi beş duyumuzdan birini kullanamamamız durumunda bunun diğer duyularımızı engellemediğini ortaya koymuştur.Örneğin sağır bir insanın hissel farkında lığı ve görme, koklama, dokunma hisleri gelişmiştir. Kulaklarının duymuyor olması diğer duyularında da bir problem olduğu anlamına gelmez. Şimdi size bahsedeceğimiz 10 ipucu sizin için bir rehber olacak.Şimdi doğuştan var olan yeteneklerinizi kullanarak eşinizle aranızda ki ilişkiye heyecanlar katabilirsiniz. Eşinizin gözlerini bağlamak onun duyusal farkında lığını arttıracaktır. Gözünü bağladığınızda sizin nerede ne yapıyor olduğunuzu bilmeyecektir.Bu yaratıcı sezgisel oyun mükemmel bir seks yaşamanız için. Gözlerini bağlayıp onun içini gıdıklayıcı bir takım şeyler yapabilirsiniz. Örneğin bir kuş tüyü ile gıdıklamak ya da dilinizi bedeninde gezdirmek..Tüm bunlar onun duyusal fonksiyonlarını harekete geçirecektir.

İlişkinizin İçeri hakkında Bilgi Verin;

Partnerinizi her gün nasıl memnun edebileceğinizi düşünüyorsanız çok fazla yorulmayın. Her zaman sizi daha az yoracak, ilişkinizde zirveye tırmandıracak bir takım yollar vardır. Mücadele için bu mükemmel seks deneyimleri size bir dizi şeyler öğretecek. Her şeyden önce ilişkinizde ne istediğinizi bilin. Siz bir öğretmen eşiniz ise bir öğrencidir. Bu ilişkide ona vermek istediklerinizi anlatıp en iyisini bulana kadar mücadele etmelisiniz. Sizin ve eşiniz için en uygun seks biçimi ne ise ona karar vermelisiniz. Her ikinizin de tamamdır dediği birbirinizin sınırlarını bildiğiniz ölçüde ilişkinizi yaşayacaksınız. Yani eşinizle aranızda bilinmedik hiçbir şey kalmayacak. İlişkinin içeriği hakkında birbirinize bilgi vermiş olacaksınız. Emin olun bu uygulamadan asla pişman olmayacaksınız.

Masaj;

Duyusal dokunuşlar partnerinizin şehvetleşmesi ve rahatlaması için en harika yoldur. Onun vücudu üzerinde bazı bölgelerine yapacağınız masaj ile gerginliğini üzerinden atmasına yardımcı olabilirsiniz. Eşinizin masajla birlikte bedeni üzerinde bir enerji oluşacaktır. Bu duyusal enerji cinsel enerjiyi tetikleyecek ve onun size olan arzusunu arttıracaktır. Bir araba hayal edin. Motoruna giden yol tıkanmış. O halde sizin ona benzin vermeniz motoru çalıştırmayacaktır. Masaj bu motorun çözücüsü olabilir. Bu sayede ona verdiğiniz benzin motora ulaşacak ve harekete geçecektir. Rahatlatıcı masaj onun bütün duyu yollarını açar ve orgazm olurken ilişkinizde ki bütün duyguları en yoğun şekilde yaşar. Bu her ikiniz içinde daha şehvetli bir seks demektir. Masaja önce omuzlardan başladınız sırtına kollarına bacaklarına yaptınız. Artık bedensel olarak rahatladığının farkındasınız. Şimdi onu cinsel olarak rahatlatmaya ne dersiniz. Eşinizin arkasına geçin ve kalçalarını fazla sıkmadan okşayın. Elinizi kalçasının ve vajinasının arasında yumuşak dokunuşlarla gezdirin. Bu masaj eşinizin çok hoşuna gidecektir ve seks öncesi hem bedensel hemde cinsel açıdan onu şehvetlendirecektir.

latex2Kıyafet ve Oyunlar İle Renk Katın;

Çeşitli numaralar, muziplikler yapmak bir çok insan için kolayca yapılabilecek bir iş olmayabilir. Fakat bu ilişkiniz esnasında eğlenmek için oldukça yararlıdır. Birbirinize karşı emirler verircesine davranmak ve çeşitli roller vermek kışkırtıcı ve ihtiraslı bir seks yaşatabilir. Çeşitli rollerde oynamak ve cinsel dürtülerinizi harekete geçirecek roller gerçekleştirmek;ilişkinize renk katabilen ve her daim oynayabileceğiniz kalıcı bir aktivite olabilir. Daha önce hiç denemediğiniz şeyleri deneyin bu sayede aşkınızda farklı duyguları da yaşabilirsiniz. Mükemmel bir seks deneyimine sahip olmak için bu küçük oyunlar oldukça etkili olacaktır. Ancak bu oyunları oynarken kız arkadaşınız sade ve olabildiğince az kıyafet giymesine özen gösterin. Yalnızca iç çamaşırı ile olması daha bir heyecan katacaktır.

Fantezilerinizi Açıklayın;

Fanteziler hakkında konuşmanız seks oyununuzun başlamasında oldukça etkili olabilir. İlişkiniz esnasında ondan beklediklerinizi, kendi fantezilerinizi anlatarak hem birbiriniz arasında ki iletişimi arttırmış olursunuz hem de bu seksi muhabbettin etkisiyle heyecanınız artar. Fantazileriniz onun için bir sürpriz olabilir. Sizin hiç bilinmedik yönlerinizi bu sayede öğrenebilir. Aynı şekilde sizde ondan fantezilerini size anlatmasını isteyin. Sizinde şaşıracağınız bir takım fantezilere sahip olabilir eşiniz. Birbirinizin fantezileri hakkında bilgi sahibi olmanız ilişkiniz için çok işe yaracaktır.

Oyunlar Oynayın;

Bir deste poker kağıdı ile ilişkinize heyecan katabileceğinizi biliyor muydunuz? Şimdi bu soruyu neden sorduğumuzu anlamadıysanız işte cevabı; Bir deste poker kağıdı size mükemmel bir seks deneyimi yaşatabilir. Pokerde esas olan para üzerine oynamaktır. Ancak eşinizle bu oyunu soyunma üzerine oynayabilirsiniz. Kaybedenin üzerinde ki bir kıyafeti çıkarması gibi. Tabi yalnızca bu şekilde değil. Kaybenin istenilen her şeyi yapması ve birkaç dakikalığına köle olması heyecan verici ve ihtiraslı bir seks deneyimine olanak sağlayabilir.

Yeni Mekanlar Deneyin;

Mükemmel bir seks için bazen mekan değişiklikleri iyi olur. Her daim aynı yerde seks yapmak size sıradan gelebilir. O halde farklı yerler arayıp farklı mekanlarda seks yaşamak ilişkinize heyecan katabilir. Bu mekanlar nereler olabilir diye sorarsanız eviniz içi de dahil bir çok mekan bulmanız mümkündür. Örneğin diğer odalar,mutfak. Dışarıda herhangi bir mekan. Tabi bu herhangi bir mekan halka açık yerler değil. Orman,deniz kenarının ucra bir köşesi gibi yerler. Unutmayın ki yatağınız dışında dünyada milyonlarca mekan mevcuttur bunları kullanabilirsiniz.

Penis Kelepçesi Kullanın;

Penisin dibine takılan bu ince yapılı kelepçe penisiniz içinde ki kanın akmasını engelleyerek penisinizin sürekli erekte kalmasını sağlar. Bu sayede penisiniz sürekli sert ve uzun bir biçimde kalır. Eşinizin içine girdiğinizde bu sert penis onu daha iyi uyaracaktır. Ayrıca penis halkaları erken boşalma durumunu da ortadan kaldırıp partnerinizle uzun bir ilişki yaşamanıza olanak sağlar. Üstelik penis kelepçeleri maliyeti son derece düşük ürünlerdir. Sevgilinizinde bu sert ve uzun süren ilişkiden memnun kalacağından emin olabilirsiniz.

kamasutraYeni Posizyonlar Deneyin;

Bu yazıyı okumadan önce ilişkiniz için bir takım posizyonları zaten öğrenmiştiniz önceki yazılarımızda, Bunları düzenli bir şekilde tekrar edip uyguladıysanız sizin için bir problem yok demektir. Ancak önceki yazılarımızı okumadıysanız ya da okuduklarınızı pratiğe dökmediyseniz hemen önceki yazılarımızdan seks posizyonları başlıklı yazımızı okuyun ve denemeye başlayın. Bu posizyonların etkilerini gördüğünüzde şaşırabilirsiniz. Çünkü bu posizyonlarla kadınların vajina içinde ki en hassas bölgeleri uyarıp onları kendinden geçirtebilirsiniz. Hatta partnerinizin apaçık bir şekilde azgın davranışlar sergilediğini görebilirsiniz.

Müstehcen İfadeler Kullanarak Konuşun;

Müstehcen ifadeler kullanarak konuşmak başta size ilginç gelebilir. Ancak şunu bilmelisiniz ki bir ilişki içinde birbirinize söylediğiniz her tahrik edici konuşma, terbiyesiz ifade birbirinizi incitmez. Ona söyleyeceğiniz müstehcen sözler her ikinizin de şehvetini arttıracaktır. İlişkiniz esnasında sürekli müstehcen ifadeler kullanırken sürekli duyulan ifadelerden kaçının. Orjinal değişik ifadeler seçin. Argo veya müstehcen ifadeler kullandığınız zaman beyniniz de bir takım uyarılar olacaktır. Bu uyarılar kullandığınız ifadeler ki kelimelerle doğrudan ilgilidir. Ona karşı terbiyesizce müstehcen ifadelerle konuşurken abartıya kaçmayın. Bu tür konuşmaları eşiniz günlük hayatta kullanmıyor ve hoşlanmıyor olarak görünsede emin olun ona karşı ilişkinizde kullanmanız hoşuna gidecektir. Eşinize onun yalnızca sizin olduğunu, onun tek erkeği olduğunuzu cinsel organınız ve onun bedeni hakkında müstehcen ifadeleri kullanarak tahrik edebilirsiniz.

Mutluluğunuzu Arttırın;

Listede okuduğunuz başlıklar altında ki önerileri dikkate alıp yerine getirdiğinizde sıradan ilişkinizin sınırları dışına çıkıp değişik deneyimleri ilişkinize katmış olursunuz. Buda ilişkinizin rutinliğini üzerinden atmasına sıradanlığın ortadan kalkmasına yardımcı olacaktır. Hem siz hemde eşiniz bu değişikliklerle seks yaşamınıza bir renk katabilirsiniz. Şuan sizin yapmanız gereken tek şey bu başlıklarda sizlere önerdiklerimizi yerine getirmektir. Unutmayın yaşam kısa ve bu kısacık yaşamın tadını çıkarmak sizin elinizde. İyi bir seks yaşamı ile taçlandırmak istiyorsanız hemen uygulayamaya geçmelisiniz.  Yorumlar

 
Rastgele Konular
Son Eklenenler
Egemen Bağış Kılıçdaroğlu'na duacı!

SENİN İÇİN BESMELE ÇEKİYORUM

Soğuk Sıcak Farkı

Adamın Biri ( Çok Komik ;) -

SEN BENİM HİCBİR ŞEYİMSİN

http://www.chatadana.com

http://www.chatadana.com

Ferolle Aşk Parfümü

bedava sohbet odaları Chatadana.com

Bedava sohbet odaları Adanasohbet Chatadana.com

 

 
WebMaster : Ahmet Kadir Yalçın

Hosting : Şeker Shell Internet Hizmetleri

Copyright 2010 Her Hakkı Saklıdır. chatadana.com