Okunma

18913

cinsel ilişki pozisyonları resimli anlatım
Resmi Orjinal Boyutunda Görüntüleyebilmek İçin Buraya Tıklayınız.
[Resim: cinsel_pozisyon_1.jpg]
1. Pozisyon: Kadın sırt üstü düz yatar, erkek de onun üzerindedir. Penisiyle olabildiğince derine dalar. Kadın erkeğin altındayken hem saat yönünde, hem de saat yönünün tersine dairesel bir devinimle kal­çalarını döndürür. Erkek kadının bu pozisyonda tatmin olana kadar ça­lışmasına ve kalmasına olanak tanır. Bununla birlikte, sağaltım egzer­sizlerinin hedefi orgazm değildir, sağaltım yararları orgazm olmadan da gerçekleşecektir.

Resmi Orjinal Boyutunda Görüntüleyebilmek İçin Buraya Tıklayınız.
[Resim: cinsel_pozisyon_2.jpg]
2. Pozisyon: Kadın sırt üstü boylu boyunca uzanıp bacaklarını erke­ğin uyluklara -sırtına ya da omuzlarına değil- dolar. Erkek elleri ve dizlerine dayanmış bir halde kadının üstündedir ve penisinin başıyla yal­nızca üç dört santimetre kadar girer. 1. pozisyonda olduğu gibi, kadın kendini rahat hissettiği sürece her iki yönde devinir. Erkek ellerinin ve dizlerinin üzerinde olduğu için, giriş sığ olur. Bu penisin yalnızca vajinanın akciğer, pankreas ve kalp refleksoloji bölgelerine temas ettiği an­lamına gelir. Bu pozisyon aynı zamanda bütün eklemler için de iyidir.

Resmi Küçültmek İçin Buraya Tıklayın.
[Resim: cinsel_pozisyon_3.jpg]
3. Pozisyon: Kadın sırt üstü boylu boyunca uzanır, bacaklarını er­keğin beline dolayıp sarar. Kollarını onun çevresine dolar. Erkek elle­rinin ve dizlerinin üzerinde yarısına kadar girer. Kadın yine kendini ra­hat hissettiği sürece önce bir yönde, sonra diğer yönde kalçalarını dön­dürür.

Resmi Orjinal Boyutunda Görüntüleyebilmek İçin Buraya Tıklayınız.
[Resim: cinsel_pozisyon_4.jpg]
4. Pozisyon: Erkek sırt üstü yatar. Kadının ayakları erkeğe bakacak şekilde dizlerinin üstündedir. Erkek penisinin yalnızca başıyla girer. Kadın daha iyi kontrol etmek için penisi tutabilir. Önceki pozisyonda olduğu gibi, kendini rahat hissettiği sürece her iki yönde kalçalarıyla daire çizer.

Resmi Orjinal Boyutunda Görüntüleyebilmek İçin Buraya Tıklayınız.
[Resim: cinsel_pozisyon_5.jpg]
5. Pozisyon: Erkek sırt üstü yatar, kadın yüzü ona bakacak şekilde dizlerinin üzerindedir. Kadın penisin üstünde yukarı aşağı devindikçe penisin vajinaya girişi sığla derin arasında değişir. Kadın bu devinimi yaparken, aynı zamanda pelvisini de döndürür. Bu vajinaya tam bir masaj olmasını sağlar.
Sinir sistemi sorunları kadınlara sıkıntı verebilir. Kadının regl dö­nemi hormonal dengesizliklere yol açabilir ve sinir sistemini etkileye­bilir. Doğum yapma da bazı kadınların yaşadığı gibi hormonal denge­sizliklere katkıda bulunabilir. Bu kadının sinir sistemini dengeye ka­vuşturmak için çok iyi bir pozisyondur.

Resmi Orjinal Boyutunda Görüntüleyebilmek İçin Buraya Tıklayınız.
[Resim: cinsel_pozisyon_6.jpg]
6. Pozisyon: Erkek gevşemiş bir halde sırt üstü yatar, kadın bir dir­seğinden destek alarak dizlerinin üzerindedir. Kadın biraz erkeğin ya­nına doğrudur. Erkeğin penisini tutar. Diğer eliyle de erkeğin başını tu­tar. Penisin yalnızca yarısına kadar girmesine izin verilir, ama kadın penisi hiç bırakmaz. Bir kez daha, kadın bu pozisyonda kendini rahat hissettiği sürece daire çizer. (Bu pozisyonda içeri girmek kolay değil­dir. Bu yüzden kadın penisi tutmak zorundadır)
  Yorumlar

 
Rastgele Konular
Son Eklenenler
Can Dündar Sözleri

Aids ?nedir

KARDELEN ÇİÇEĞİNİ ÇOK SEVİYORUM...

Malatyanın Yöresel Halk Oyunları

YAY BURCU TEMEL ÖZELLİKLER

http://www.chatadana.com

http://www.chatadana.com

Ferolle Aşk Parfümü

bedava sohbet odaları Chatadana.com

Bedava sohbet odaları Adanasohbet Chatadana.com

 

 
WebMaster : Ahmet Kadir Yalçın

Hosting : Şeker Shell Internet Hizmetleri

Copyright 2010 Her Hakkı Saklıdır. chatadana.com